KONST / Litografier / Färglitografi 14367129
nr 1436 7129
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 107/150, figur. Färglitografi, bildmått: 73x50, yttermått inklusive ram: 100x75 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:53:10
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström